Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nanaja
#1
Nick: Nanaja
Wiek: 18
KLASA: HE
LVL: 40 i rośnie Wink
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): gram DD więc jak bym się dostał to tak jak w regulaminie support
sprzęt: łuk shadow C / dager shadow C / armor jakiś może ogarnę C a później postaram się w miarę szybko złożyć PL
używany TS?: TAK oczywiście
Komputer: nowy Wink ostatnio odpalałem na jakimś serwie 20 kont i było ok Wink czasem może być gorzej z netem ale ogólnie wszystko mi chodzi płynnie
Poprzednie klany: na tym serwie byłem tylko w akademi
Czemu my?: Szukam polskiego klanu gdzie jest z kim pograć gdzie jest online , rb , pvp , epiki jak jest z kim grac i co robić mogę siedzieć całymi dniami Wink

Online : Teraz są matury Wink więc mam w sumie 2 tyg wolnego Wink aktywność myślę ze może być po 10h Wink poniedziałki i piątki nie ma mnie od 17 bo mam trening MMA do 20 a później po tym idę od razu na piffkoo więc poniedziałki i piątki od 17 - 22 jestem niedostępny raczej

Jeszcze mogę dodać od siebie ze gram 7 lat w L2 wiadomo jakieś tam przerwy były z low rate grałem na :
L2 hobby / L2 dex / L2 existance / L2 Extrime / L2 Cerberus / L2 Ice parę Mid zaliczyłem raz w roku jakiś High na 3 dni dla relaxu
Klany poprzednie : z większych klanów na low rate to BMF / Iluminati hmm DreamTeam / Archeon a tak więcej zbytnio nie pamiętam
#2
Hmm, Podanie ciekawe tylko Twoj lvl troche maly ;/ dobij 65 i myśle że dostaniesz inva
#3
LOW LVL
imo podkoksaj i napisz ponownie podanie lub zaktualizuj
#4
cholerka właśnie jak bym miał chociaż jeszcze CH moment był wbił ten lvl
#5
jak chcesz podkoksac to moge lognac ci wc i grac nim aktywnie (troche mi go podkoksasz) + narazie sws poza pt a pozniej mozesz miec aktywnego swsa w pt
edit
troche stylistycznie malo czytelne ale ogolnie da sie zrozumiec
#6
lvl wc? żeby to jakoś szło no nie
#7
wc 48 jak bedziesz chcial to pm w grze erosennin
#8
Kandydat ma już 50 lvl i gra od 2 dni. Moim zdaniem warto go wziąć, bo się szybko wyexpi. Najwyżej jak nie da rady to się go do alt klanu wrzuci.

ZA

#9
Ja za, ale IMO do alt klanu lepiej na razie, ludzie z wara mogą koksać suby co znacznie utrudni wbijanie levelu.
#10
Wink nie boje się warów Wink każdy na moim spocie dostaje baciki 16/12 Tongue więc spoko Wink




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości