Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sexy
#1
Nick: Sexy
Wiek: 24
KLASA: bounty hunter
LVL: 43 (ciągle rośnie) gram kolo 2 tygodni
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): lucznik dwarf
sprzęt: C
używany TS?: TAK
Komputer: Szybki
Poprzednie klany: tu jeszcze zaden
Czemu my?: Szukam ogarnietego polskiego klanu, na poprzednich serwach przewaznie top jeśli ktos gral na Dragon-Network Dragon x15 to wie ze Synd1cate robiło szum Smile wliczajac mass pvp oraz epicki, sam mysle ze juz wiem co to jest IL i jak sie gra w L2. Wiem ze podbijanie do clanu ze spoilem na 43 lvlu to nie wyczyn ale z wazywszy na zabawe oraz moja aktywnosc moge pomoc innym gdy podbije troche lvl, moze dadatkowym atutem bedzie to ze ciagam za soba czarnego elfa ktory przyjada moj exp na spoilu i ktorego planuje zrobic aktywnym BD moze sie przydac dla klanu, a poki co nie chce szlajac sie po serwie 'sam'. Dzięki Shy
#2
Na nie
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#3
za mały lvl zdecydowanie 65 + możesz odświeżyć podanie
#4
Mimo wszystko, ostał nam się jeden spoil tylko, także nie odprawiajmy tego pana z kwitkiem, bo zostaniemy z palcem w dupie niedługo, Willsonek zastanów się.
#5
jak jeden ? oO
#6
Cytat:Synd1cate

na tak!
#7
(04-24-2012, 09:52 AM)Cassi napisał(a): jak jeden ? oO

No może 2, ale to nie zmienia faktu, że nasze spoile mają mały online ;p
#8
bardzo przepraszam Tongue za mój online (nie moja wina :x)

dajcie mu szanse Tongue
chlopak ma jaja i szybki komputer :>
#9
Lvl ubiję mysle szybko - mi tez na tym zależy, moze ktos bdzie potrzebowal jakies matsy to chetnie pomogę wyspoilowac.. mysle że aktywny jestem ; ) a zawsze chcialem miec dwarfa łuka takze mysle ze Was nie zawiode ; )
#10
po 2 tygodniach 43 lvl - na nie




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości