Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GeorgeBallantines - Podanie x5
#31
(03-22-2012, 18:35 PM)Cassi napisał(a): przeklinam moment w którym ktoś wpadł na pomysł Const party QQ. i w pelni popieram powyższy post GenMax'a

Nasze CP panienko bedzie Ci dupke ratowalo na Siege/pvp. Wypraszam sobie Dodgy
Odpowiedz
#32
nie sadze zeby byl sens isc spoilem na siege Smile
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
Odpowiedz
#33
Osz bez poznania klasy takie faux pas strzelilem. Podobno duzo spoili mamy wiec meele SPOIL CP na siege to by bylo cos Smile
Odpowiedz
#34
spoile to sa ninja male wiec sie beda wciskac w dziury w murach albo ich bedziemy przerzucac i ninjastyle stun + zaopatrzenie w cp [dla siebie jak i reszty]
zawsze jest sens. chociaz nie wiem po co tam swsy Big Grin
Odpowiedz
#35
bez spamu proszę, czekamy do wieczora na kolegę GeorgeBallantines.
Odpowiedz
#36
niech znajdzie jakiegos jeszcze luka albo 2 , zreszta starczy dodac tekst ze szukamy lucznikow to sie zaraz zleci sepów przecierz polowa serwera tym grac chce
Odpowiedz
#37
(03-22-2012, 19:55 PM)Tetley napisał(a): niech znajdzie jakiegos jeszcze luka albo 2 , zreszta starczy dodac tekst ze szukamy lucznikow to sie zaraz zleci sepów przecierz polowa serwera tym grac chce

Własnie lider moze zrekrutowac 2 archerow wiecej i po problemie, no i moze support pod te klasy bo nie wiem jak u was jest Wink
Odpowiedz
#38
Zostaniesz przyjęty, ale możesz mieć na początku problem ze znalezieniem party
Odpowiedz
#39
Boze, juz sie bałem ze ktos sie nie dostanie :<
Odpowiedz
#40
no to daltego jak sie ma problem ze znalezieniem party to niech zrobi support a na subke HE : /
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości