Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie-TeViN
#1
Nick:TeViN (będzie)
Wiek:17 lat 6 miesięcy i 3 dni :>
KLASA:wc/ol/archer/wk/wl
LVL:-
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach):-
sprzęt:-
używany TS?: TAK (porządny mikrofon wzmocniony przez przedwzmacniacz, jestem amatorskim prezenterem radiowym)
Komputer:Intel Core 2 Duo 2.66 GHz
Nvidia 8600
2 GB ramu
Zasilacz 430W prawie nowy, reszta ma kolo 4 lat, ale wszystko ładnie chodzi Wink
Poprzednie klany:Hellguards- jedyny klan do którego byłem przywiązany.
Czemu my?Tongueolecił mi Was znajomy, Diveros Wink Słyszałem że mało WC ków jest.

O mnie? Chłopak z Dolnego Śląska, przyszły technik ekonomista, w l2 grałem ponad 3 lata, ostatnio prawie roczna przerwa. Mój średni online to jakieś 3-5h/dzień. Jeżeli w tygodniu mam mniej czasu to nadrabiam w weekend. Jeżeli chodzi o godziny to np.16-20, 17-21, 17-22, 19-23, 18-23 (z przerwami-max 15 minut). Najczęściej przed 23 mój organizm się wyłącza, więc nie mam zamiaru grać na siłę po nocach. Moje gg 33550399. Pozdrawiam!
#2
Jeśli WC to tak. Ewentualnie BD/SWS bo widziałem że grać BP/SE/EE nie chcesz Smile
#3
bd/sws też może być, jeżeli gdzieś komuś brakuje Wink
#4
imho sws
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
#5
za na bd


Cytat: z przerwami-max 15 minut
rozumiem ze wszystkie istotne sprawy zalatwiasz w tym czasie Tongue
#6
jedzenie,nauka,wc,pomoc rodzicom, wyjście z psem itp. A najistotniejsze sprawy załatwiam gdy jestem offline (np.siłownia) Tongue
#7
http://demotywatory.pl/3039201/Robotki-reczne

hm ?? Smile



No to masz wybór WC*/BD/SwS*, ale trzeba czekać na decyzje zarządu Smile

*- polecane przez ze mnie klasa )
#8
a jesli jakies zajecie ze swojej natury wymaga 16 minutowej atencji [gotowanie makaronu np], poswiecasz wtedy posilek w imie dobra klanu, aby wszystkim gralo sie godziwie i dostatnio?
#9
spoko, czekam, 6 dni jeszcze Big Grin

@Yukiro wszystko zależy od sytuacji xD Ale mam już kupiony np.taki zajebisty ryż co się gotuje 12 minut Big Grin A z resztą te 15 podałem mniej więcej, a wy się czepiacie Tongue


A co do robótek ręcznych to już prywatna sprawa kto, gdzie, kiedy, z kim/z czym i na której stronie Tongue
#10
starcza ci 15 minut na robotki reczne? [bardzo istotna kwestia]



jako dumny czlonek zarzadu polecam BD




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości