Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie-TeViN
#11
Co do robótek: nie marnujemy na to przerwy, jesli grasz supportem wystarczy Ci jedna ręka na podnoszenie dropów, jeśli brak Ci inspiracji odpal muze z dionBig Grin
Co do wyboru klasy: o dziwo mamy więcej bishopów niż bd(mimo obecnosci paru na liście los dwóch z nich jest wciąż nieznany). Jestem więc za BD (nie próbuj nawet robić maleTongue)
#12
BD jest o jednego więcej więc nalegał bym na SwS'a Smile
#13
Ja bym nalegał na bd, jednak sws'ów jest więcej, biorąc pod uwagę problemy z komputerem bdków/a;p
#14
jako vipy umiemy lepiej liczyc, bd jest mniej Tongue

serio, nie bojcie sie o sws, to z bd bedzie wiekszy problem
#15
No tak, z tymże loveboy jest pod znakiem zapytania, a Jhori ma jakiś uberproblem z l2 i nie może odpalić gry.. Jeśli tego nie ogarnie(czego byśmy nie chcieli) to nasze piękne party wyposażone w recharg i bishopów będą biły bez danców co niestety na pvp jest niezbędne..
#16
najpierw rozsądźcie czy jestem przyjęty, później się można zastanowić czy bd czy sws. No i oczywiście liczę na jak najwięcej tego PvP... Big Grin
#17
to zalezy czy wyrabiasz sie zawsze w 15 minut z robotkami recznymi i nie tylko. jesli tak to bd [tylko tam sie trzeba wyrabiac w 2 min takze musisz nad soba troche popracowac jeszcze, aivie zawsze 2 min starczaja jeszcze zdazy sie umyc po, dlatego robi sws i jest vipem Tongue ]
#18
Jeśli bd to myśle, że Willson pozwoli Ci klęknąć. W przeciwnym wypadku oj nie wiem, nie wiemTongue
#19
luzik, poćwiczy się i się będę wyrabiał... No to już niech będzie female blade dancer Smile
#20
ale musi mieć jeszcze takie faajne włosyBig Grin




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości