Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JasnyPelny - podanie
#1
Nick: Meskalina
Wiek: 29
KLASA: Necro
LVL: 0+
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): dostosuję
sprzęt: najlepszy+
używany TS?: TAK
Komputer: full party pociągnie na nosleep.dll
Poprzednie klany: HE/AW/SH/PP/OL/SPS
Czemu my?: Chcecie razem grać w L2. Przerobiłem już masę różnych klanów i klaników dlatego uważam ten fakt za najważniejszy.

Korzystając z okazji dość egzotycznych treści w dziale dla kobiet chciałbym podzielić się z wami moim zdjęciem w stroju kąpielowym... wtf?
Ok najpierw kawa na ławę czyli co jest u mnie :
Jako, że mam już swoje lata, rodzinę i niedużą firmę graficzną z czasem do grania jest u mnie różnie. Może to być 5 godzin online na tydzień albo prawie miesiąc rypania po dobre parę godzin dziennie. Niestety albo "stety" nie jestem typem człowieka nolife gdzie gra nuci pierwsze skrzypce. Co nie zmienia faktu, że jak mogę to lubię po naparzać nawet 24 godziny przy czarnej

Co było :
Co gorsze to już wymieniłem. W L2 grałem ostro od C1 do C5, z którą robiłem mgra (było ciężko ale się udało) Od tamtego czasu miałem sporo przerw i różnych zwrotów akcji związanych z grą. To serw padał, to ekipa się zniechęciła, to ... itd itp...

Co dam radę :
Poradzę sobie ze spoilem i stuffem przynajmniej do A, jednak przy sporym opóźnieniu. Dam sobie radę z bufferią - pp/ee/bd. EE do 3rd prof. Resztę info na PM jeśli chodzi o szczegóły...

Co jest :
Jak jestem online to jestem online i dostosowuję się do klanu. Jak mogę to POMAGAM aktywnego afk online nie uprawiam.

Czego oczekuję :
Zabawy, pomocy, poznania Was oraz rzecz jasna przyjemności z gry.

Jako, że rekrutacja jest ogólnie dostępna w czytaniu, ciężko jest mi się rozpisywać we wszystkich tematach jakie mogłyby przychylić się do pozytywnego rozpatrzenia mojego podania.

Pozdrawiam
Kamil

#2
no to plusa lapiesz ++ , a nawet dwa.
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
#3
Cytat:Poprzednie klany: HE/AW/SH/PP/OL/SPS
klany nie klasy Tongue

jestem za

ale jako, że klan posiada już 4 czy 5 spoili (już nie pamietam Tongue) to nie musisz chyba orać swojego..
#4
+++, żeby tak wyglądało każde podanie to nawet przyjemnie by się czytało ten dział
#5
Może zróbmy klan spoilów xD DWARF POWER!!!


Ja za
#6
(03-17-2012, 03:45 AM)Meskalinka napisał(a): Korzystając z okazji dość egzotycznych treści w dziale dla kobiet chciałbym podzielić się z wami moim zdjęciem w stroju kąpielowym...
Myślę że z tego zdjęcia tylko yurikoo byłby zadowolony Wink

własna buffstacja raczej nie będzie Ci potrzebna i szkoda czasu na questy tylu postaci


ogólnie za


#7
jestem za
#8
Oczywiście za Smile
#9
jak najbardziej za necro fajna klasa (chyba bylo zmienione ze spoila)
#10
Jestem zaSmile po co Ci własny spoil? chcesz isc spoilić - piszesz na klanowym, ogarniamy się w 5 min i idziemy spoilićBig Grin
Podobnie, w przypadku gdy chcesz koxacSmile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości