Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podanie
#1
Post: #1Wzór podania

Przed napisaniem podania, przeczytaj REGULAMIN


Nick:Kiszka
Wiek:18
KLASA:Elf- Spiewający czarami.
LVL:0
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): Niszczyciel
sprzęt: broń bez gatunku (7 m atk) i zbroja
używany TS?: TAK/NIE Tak
Komputer: Mam laptop (dobry)
Poprzednie klany:Szare mundury, na lineage 2 Allseron
Czemu my?: Chciałbym pograć na serwerze lineage 2 Dexternet (interlude, c6 doświadczenie x5). Myślałem aby pograć z bratem, ale on pracuje i nie ma czasu. Więc nie chce grać samemu. Przysiegam, jeśli mnie przyjmiecie do klanu będe grał każdego dnia (tylko nie za długo bo mama krzyczy). Będe chodził trenowac razem z wami, i zabijać innych graczy( ale nie zabijać na czarwony nick (PK) czerwonym nickiem, bo dostene blokade konta heheSmile ) Więc proszę o dostęp do klanu, mogę być nawet waszym liderem (jek nie macie jeszcze żadnego)

Ok ide posprzątać pokój

To cześć, do zobaczenie w grze na Lineage 2 Dexternet( interlude doświadczenie x5)


Odpowiedz
#2
mama leadera juz po castingu! Ogolnie raczej na tak tylko z tego co piszesz to nie wiem juz czy sobie jaja robisz czy serio tak pieprzysz xd
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
Odpowiedz
#3
jak zwolni się miejsca na clan leadera albo shaman CP party złoży to będe za, tymczasem nie możemy marnować twojego talentu przywódczego i przyjąć jako zwykłego klanowicza.


ps: słyszałem że ooww szuka lidera Smile
Odpowiedz
#4
Willson ma rację, pisz do shamana on szuka tak doświadczonych graczy
Odpowiedz
#5
beka hahaha
Odpowiedz
#6
wlasnie malem napisac na poczatku ze pasowalby do shamana :>
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
Odpowiedz
#7
A macie namiary do tego Pana Ooww?
Odpowiedz
#8
proszę:

http://www.ooww.dl.pl/

Odpowiedz
#9
ha ha ha ha ha
Odpowiedz
#10
Hmmm nie slyszeliscie o servie allseron?? to bodajze rpg server na ktorym jesli przeklniesz albo napiszesz inaczej niz po "staroswiecku" dostajesz bana Big GrinBig Grin zeby sie zarejestrowac na serv musisz napisac jakies opowiadanie zwiazane z lineage;p slyszalem historie jak na ktoryms servie 15 osob siedzialo wokol ogniska na HS i przez 5 godzin pisali sobie rozne opowiesci xD
[Obrazek: daily_gifdump_46_01.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości