Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Archmage
#1
Wiek
20

KLASA
Archmage będzie

LVL
1

Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach):
Nie mam na chwilę obecną pojęcia

sprzęt:Na poziomie rozbitka, drewniany kij i kieszeń pełna kamieni.

używany TS?: TAK/NIE Jeśli jest coś ważnego to siedzę, jednak czasami jak mam zamulać na TS aby tylko nabijać sztuczny tłok to wolę sobie odpalić muzykę czy to tą z L2 czy jakieś radio.
No bo na zdrowy rozum po tylu latach czasami po prostu jest się zmęczonym ślęczeniem na TS np przy nudnej farmie, siege i eventy/ pvp nie ma problemu od razu wbijam.

Komputer:Drewniany, prosto z tartaku, na Interlude to tak jakbym wyprzedził terazniejszość, nie będę narzekał w 100 % okej.

Poprzednie klany:Serw świeży to i klanów nie było

Czemu my?: Poprosiłem kolegę aby zapytał Wilsona przez PW na forum dexa o strukturę klanu wyjaśniając, że szukam gry bez CP, odpisał, skierował no i jestem.

Gram od 3-5h dziennie na spontanie, np wbijam sobie o tej gram 1-2h, przerwa i pózniej znów, komfort gry po latach, po graniu tyle czasu w CP mówię dość tym bardziej, że dla mnie idea gry w CP miała sens kiedy grali moi znajomi, bez urazy ale po obserwacji większość nowych CP polskich trafia do kosza a ich długość jest tak krótka jak pokonanie 100 metrów przez Usain Bolta.

Na siege jestem praktycznie zawsze, śmierdząca padlinka przed bramą zamku przeciwnika to też jakaś zaleta atakująca, prawda?
#2
nuk oczywiscie za Smile
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
#3
ZA
[Obrazek: sygna1.jpg]
#4
ciekawe podanie, jakoby jestem fanem Usaina to rzecz jasna ZA
#5
ofc za
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości