Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Nick: eNek / uNNormal
Wiek: 27
KLASA: BD. Ponadto, wiem, że nie było to wspomniane w Rekrutacji, ale rozważam też ES: jeśli będzie tak duży odsetek magów w klanie, lub WK: jeśli w ogóle powstanie zgrane party łuków/melee DD i wyrazi taką chęć. Wszystko do uzgodnienia.
LVL: Zawsze o jeden za mało.
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): Dostosuję się do aktualnego zapotrzebowania.
sprzęt: Mój? Całkiem sprawny, nawet nie muszę brać niebieskich tabletek. Zaraz, co to za pytanie w ogóle?!
używany TS?: TAK/NIE Tak, vent i mumble też.
Komputer: Szaro-czarny, fajny. Taki z zielonymi diodami z przodu. Czasem głośno pracuje jak gram w gry, potrafi uciągnąć duala.
Poprzednie klany: Było tego od cholery, nie jestem w stanie przez ten czas wszystkich serwerów sobie przypomnieć, a co dopiero klanów. Zaczynałem na Zenith x5 (DN), off: Teon, masa privów, l2.ws.
Czemu my?: Z L2 mam styczność od 2004 roku, z 3 letnią przerwą. Prawdę mówiąc, nie umiem odnaleźć się na GOD, ideą nolife ConstPts (aczkolwiek skutecznych) i najnowszych kronikach, które straciły dawny klimat i ledwo przypominają stare, dobre lineage. Dlatego uderzam w oldschoolowy interlude. Przede wszystkim chcę do Was dołączyć, gdyż oczekuję zgranej paczki ogarniętych ludzi z podobną pasją, poczuciem humoru i wspólnym celem.
#2

Komputer: Szaro-czarny, fajny. Taki z zielonymi diodami z przodu. Czasem głośno pracuje jak gram w gry, potrafi uciągnąć duala.

jestem za bo mój też wyje
#3
oczywiscie na +++ =)
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
#4
(03-08-2012, 22:02 PM)eNek napisał(a): sprzęt: Mój? Całkiem sprawny, nawet nie muszę brać niebieskich tabletek. Zaraz, co to za pytanie w ogóle?!

Widzę , że taki trochę śmiechowy Wink , ale to dobrze ;p
Oczywiście ZA
[Obrazek: sygna1.jpg]
#5
smiechowy to Ty jestes merisa xd
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
#6
na moja liderke w pracy wolamy Merisa xDD

oczywiscie jestem za +
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
#7
(03-08-2012, 23:36 PM)Funtempa napisał(a): na moja liderke w pracy wolamy Merisa xDD

oczywiscie jestem za +

To też jest taka zajebista Big Grin ?
[Obrazek: sygna1.jpg]
#8
No właśnie z tego co mi się wydaje to chyba nie xD
#9
oczywiście ZA
#10
prawa dodane.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości