Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie - baniol
#1
Nick: baniol
Wiek: 19
KLASA: Chcę grać PR albo destro albo gladem, jednak zdaje sobie sprawe z tego, ze na początku przydałby się support, więc myślę, że mógłbym grać również WC (grałem na wc jakiś rok).
LVL: -
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): Dostosuje
sprzęt: -
używany TS?: TAK, zawsze
Komputer: Laptop, żaden super, ale daje rade, max jeden dualbox
Poprzednie klany: Miałem 3 klany w ciągu 5 letniej gry na dragon-network, potem prawie 2 lata przerwy (skończyłem na hellbound)
Czemu my?: Widzę, że jest tu coraz więcej osób i jest już jakaś zgrana ekipa, a to się najbardziej ceni w klanie.

Jestem w stanie grać w godzinach około 15-22 (studiuje albo pracuje, więc nie mogę dać stałych godzin).
#2
+ na wc/deske chociaz przydalby sie bish/bd/sws :p
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
#3
Obecnie z fighterów mamy 2 deski +1 wc do pakietu. Reszta to magowie + support do nich.
Moim zdaniem na chwilę obecną lepiej będzie dla Ciebie jak zrobisz deskę.
Sytuacja cały czas się zmienia, ponieważ dochodzą coraz to nowi ludzie. Myślę , że za parę dni dwóch wc to będzie mało Smile

Ogólnie ZA została tylko kwestia dogadania klasy.
[Obrazek: sygna1.jpg]
#4
jestem tez za deska.
_______________________________________________
skateboarding is not a crime.. right?.
#5
Przez całe C4 (ponad 2 lata) grałem destro, więc byłbym ku temu bardziej skłonny ;P
#6
jeśli deska to za
#7
oczywiście ZA dla gracza
co do klasy proponuje poczekać na rozwój sytuacji i sam zdecydujesz czym chcesz zagrac destro/wc czy nawet pr
#8
destro/wc za
co do pr to mamy 1 pt archerow ale nie wiadomo czy bedize wiecej
#9
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości