Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PierdolonyPedal
#11
Nick niczego nie dowodzi i o niczym nie świadczy lol to tylko kilka literek które enemy bd wpisywać po /target to po 1

po kolejne willson na rusku byliście na tak, ale zrezygnowałem bo połowa waszego klanu strzeliła fochem (o tym pisaliśmy na gg). Po czym został tam boox i jeszcze chyba 2 albo 3 graczy, a reszta to jakieś tam doinvitowane randomy w c grade... Btw uzupełniłem podanie w kolejnym poście cyt. "Nick powstał przypadkiem ze względu na to, że nie ma już klanów z których się wywodzę takich jak OOC czy Immortals (tak ooc jest, ale już nie gra na privach, a ja nie gram na offie, bo nie bd płacił za grę.) Zatem powstało coś takiego jak pedał, przez wygląd human wizardów. Muvek pisanie takich podań jest głupie... W pierwszym poście zamieściłem informację, że planuje palladyna i odmowa nie wchodzi w grę, gdyby którykolwiek z was powiedział mi pall - nie to się żegnamy i kropka, jeżeli chodzi o dalsze pkty podania to klany bez komunikatorów głosowych to randomy także pytanie jest oczywiste i zarazem głupie. Dalej komputer hmm a co daje Ci ta wiedza? Napiszę, że gram na najlepszym kompie świata i to niczego nie zmieni btw większość zależy od łącza nie kompa... Sube zrobię co bd 3ba lub co uznam za stosowne, mam 20 lat byłem liderem nie jednego klaniku na ostatnich IL priv serwach na l2ru się zderzyliśmy i mimo, że było was więcej i byliście lepiej ubrani jakoś nie pamiętam przegranych o lokacje z waszymi więc to chyba wystarczające arg na tak..." <<< nie wiem co wam nie pasuje, może to, że jak na 20 letnią osobę o dziwo potrafię formułować zdania? Czepiacie się o nick hmmm to ciekawe bardzo bardzo ciekawe a co gorszego jest w nicku PierdolonyPedal od np Willson? Jakie są różnice? Jak już pisałem nick nic nie znaczy ale jak sobie chcecie to mój ostatni post o nic nie będę się prosił, teraz tylko czekam na jasną odpowiedź - tak lub nie.


PS nie oceniałbym czyiś nicków, zastanawia mnie dlaczego akceptujecie narkomanie (patrz nick amfa) a nie akceptujecie homosiów lub niechęci doń??
#12
1.
PierdolonyPedal napisał(a):Napiszę, że gram na najlepszym kompie świata i to niczego nie zmieni btw większość zależy od łącza nie kompa...

Uwierz mi że większość nie zależy od łącza, gdy masz starego kompa to na mass pvp będziesz miał pokaz slajdów.

2.
PierdolonyPedal napisał(a):PierdolonyPedal a co gorszego jest w nicku PierdolonyPedal od np Willson

...

3. NIE
#13
Jak nie potrafisz się dostosować do zwykłego formularza podania jak inni to o czym my tutaj mamy z Tobą rozmawiać ?
#14
(02-23-2012, 01:45 AM)muvek napisał(a): 1.
PierdolonyPedal napisał(a):Napiszę, że gram na najlepszym kompie świata i to niczego nie zmieni btw większość zależy od łącza nie kompa...

Uwierz mi że większość nie zależy od łącza, gdy masz starego kompa to na mass pvp będziesz miał pokaz slajdów.

2.
PierdolonyPedal napisał(a):PierdolonyPedal a co gorszego jest w nicku PierdolonyPedal od np Willson

...

3. NIE


ok przyjąłem, dziękuję i powodzenia na dexie... z pewnością się spotkamy.
#15
Nawzajem,
~zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości