Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PierdolonyPedal
#1
Każdy z was mnie pamięta także nie będę pisał, że gram dużo i dobrze grać będę palladynem którym planuje heroBig Grin na dexie to tradycja także czekam na ++++Big Grin (tak tak nie wypełniłem podania, ale pisałem już z Willsonem na gg także czekam na pełną aktywacje konta)


PS pozdro dla gumisia aa i nie płacz więcej ok?Big Grin (sorry nie mogłem się powstrzymać)
#2
?
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
#3
Ale nick to masz wypas ...
[Obrazek: scaled.php?server=195&filename=cooltext6...res=medium]
#4
wzór podania obowiązuje każdego, edytuj 1 post.

http://notforall.pl/showthread.php?tid=523
#5
(02-23-2012, 01:07 AM)GenMax napisał(a): ?

Nie rozumie pytania... Jeżeli zapytujesz o płacz Gumisia chodzi tu o serwer l2ru, jeżeli o 1 część mojej wypowiedzi to świadczy to, że nie grałeś na l2ru.

Nick powstał przypadkiem ze względu na to, że nie ma już klanów z których się wywodzę takich jak OOC czy Immortals (tak ooc jest, ale już nie gra na privach, a ja nie gram na offie, bo nie bd płacił za grę.) Zatem powstało coś takiego jak pedał, przez wygląd human wizardów. Muvek pisanie takich podań jest głupie... W pierwszym poście zamieściłem informację, że planuje palladyna i odmowa nie wchodzi w grę, gdyby którykolwiek z was powiedział mi pall - nie to się żegnamy i kropka, jeżeli chodzi o dalsze pkty podania to klany bez komunikatorów głosowych to randomy także pytanie jest oczywiste i zarazem głupie. Dalej komputer hmm a co daje Ci ta wiedza? Napiszę, że gram na najlepszym kompie świata i to niczego nie zmieni btw większość zależy od łącza nie kompa... Sube zrobię co bd 3ba lub co uznam za stosowne, mam 20 lat byłem liderem nie jednego klaniku na ostatnich IL priv serwach na l2ru się zderzyliśmy i mimo, że było was więcej i byliście lepiej ubrani jakoś nie pamiętam przegranych o lokacje z waszymi więc to chyba wystarczające arg na tak...
#6
Jednak nie wszystkich znasz i nie wszyscy ciebie znaja napisz normalne podanie.
#7
gralem i nie chodzi mi o placz gumisia
ktos kto sie od razu czuje jak niewiadomo kto i mysli ze nie obowiazuje go regulamin nie jest mile widziany Smile

na nie.

ps. za sam nick juz bym cie nie przyjal xd
[Obrazek: boob-bouncing3.gif]
#8
hmmmmm, daj fragment rozmowy w którym mówiłem że nie musisz pisać podania bo zostałeś przyjęty?, wszyscy kojarzą tylko z chęci dołączenia na rusku...

na rusku pamiętam byliśmy na nie, po tym "podaniu" już wiem dlaczego

#9
Ja też na nie
[Obrazek: scaled.php?server=195&filename=cooltext6...res=medium]
#10
(02-23-2012, 00:59 AM)PierdolonyPedal napisał(a): Każdy z was mnie pamięta
Trochę nie bardzo ...

Jak dla mnie, to za sam nick jest już na starcie skreślony...

[Obrazek: sygna1.jpg]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości