Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aenya
#1
Nick: Aenya
Wiek: 34 lata
KLASA: Warlock
LVL: 41lvl
Czas gry: 2h dziennie czasem wiecej

Jakie macie lvl w klanie??Interesują mnie głownie 40+ zeby było z kim grac.
 
Odpowiedz
#2
Część z nas dopiero wczoraj zaczęła, ale level to nie problem, bardziej martwi mnie czas gry bo 2 h to nie wiele.
Odpowiedz
#3
Wiem, że moze to byc problem. Czasy nolifu mam juz za soba. Teraz rodzina > L2. Decyzja należy do Was.
Odpowiedz
#4
Wiek i klasa na +, słaby czas gry. Wcześniejsze klany?
Odpowiedz
#5
jest solo craft więc nie będzie nam przeszkadzało że grasz mniej niż inni, łap kogoś po invite do akademii
Odpowiedz
#6
Jestem ogólnie graczem gier mmo. L2 to była moja pierwsza gra tego typu. Zaczołem na NoobWars (klany Gol, VeaVictis) pożniej grałem na Teonie w klanie Aristocracy. Potem długo grałem w WoWa i inne mmo, przeplatane było to graniem w L2. Klanów troche było, nie pamiętam nazw. Nie były to klany, które znaczyły coś na serwie.
Na tym serwie wstąpiłem do klanu PolskaElita, ale mało ludzi gra, a Ci co grają maja juz wysokie lvl. Dlatego właśnie pytałem o lvl u Was zeby było z kim na party chodzic. Cieszy mnie fakt, że cześć z Was zaczeła dopiero, bedzie z kim pograć. Odezwe sie ingame.

Na tym serwie mam zamiar grać do czasu wyjścia dodatku do Wowa, czyli do września, chyba ze szybciej padnie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości