Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Witam!

Nick:           Husar
Wiek:          25 wiosen
Klasa:          OL
Lvl:             22, dopiero zacząłem
Czas gry:     2-3h/24h ,w weekend gdy mam "luźny" to i więcej
Suba:          Nie mam pojęcia, jestem elastyczny
Sprzęt:        No/D- grade
UżywanyTS: Tak
Komputer:    HP Pavilion g7-1220sw, narazie jakoś ciągnie

Poprzednie klany:   Moja przygoda zaczęła dawno temu na serwerze Epi, i można powiedzieć że tam się też zakończyła. Grałem tam OL o nicku KarlosCK w klanie Dragon Talon . Miło wspominam ten czas. Po zakończeniu kariery na Epi, były jakieś próby grania jeszcze ale to juz nie to samo, był nawet po jakims czasie mały epizod w klanie WolfPack nie pamiętam juz na jakim to bylo servie, ale był to klan składający się min. z naszego byłogo ally z Epi. Grałem troche OL, potem Gladem ale to juz inna bajka. Potem zaczęło się wchodzenie w dorosłe życie, praca, wyjazdy itp. wiec i czasu nie było na granie.

Czemu Wy?  Wydajecie się być solidną ekipą, jesteście Polskim klanem, ja jestem patriotą więc nigdzie indziej siebie nie widzę. Chciał bym aby gra tutaj sprawiała mi przyjemność, żeby nie stała się monotonią i koniecznością. Każdy ma swoje życie, i ja grę tutaj traktować chce jako dodatek do codziennego życia, aby po ciezkim dniu w pracy zachować czystość umysłu i równowagę w galaktyce Smile Oczywiście mając na uwadze dobro ogółu i całej klanowej społeczności.


POzdrawiam, Karol
Odpowiedz
#2
na +
Odpowiedz
#3
za
Odpowiedz
#4
po 1 łap kogoś po invite do akademii
po 2 musisz się liczyć z tym że do 60 będzie Ci ciężko znaleźć party
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości