Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Nick: Póki co brak postaci

Wiek: 20

KLASA: Deska lub DA(tank) lub jakiś supp pod klan

Czas gry: różnie, zdarzą się całe dni spędzone przed kompem lecz także dni przerwy, na ile się da będe aktywny

używany TS?: Oczywiste

Komputer: b.dobry+++++++

Czemu my?: Zaczynałem swoją przygode na Offie za czasów c2 itd próbowałem teraz znaleźć jakiś server który choć troche będzie miał wspólnego z tym L2 które znałem i szukając na forum natknąłem się na TheMega i na wasz klan w postach, troszke poczytałem i zdajecie się być dosyć zorganizowani, niestety czasowo nie jestem w stanie wejść w CP z prawdziwego zdarzenia lecz bardzo chętnie pogram ze zorganizowaną grupą Smile

Sory, że troszke odjechałem od tematu w ostatnim pkt :p

Miałem ostatnio dużą przerwe od L2,
moja przygoda z L2 jest następująca: L2 OFF od C2 do bodajze HB, krótka przerwa i L2 Dex x4 przez niespełna rok i z ludźmi z L2Dex przeszliśmy na L2.ru od momentu powstania lecz po pół roku brak czasu zmusił do zakończenia gry, od tamtego czasu troszke popykałem na jakichś prywatach więc troche sie pozapominało ale myśle, że szybko ogarne Smile

Nie wiem kogo tu zrobić więc czekam na jakieś info żeby się dostosować jeżeli będziecie chcieli mnie zwerbować Smile
#2
jaki nick i jaki clan na Dexie x4?
#3
IronHand, gralem w Creedzie nazwy klanu zapomnialem ale w sojuszu mielismy jeszcze TheOthers i Focus bodajze ;p
lecz tam srednio gralem bo srednio z czasem bylo :/
#4
Deska lub tank raczej odpada, jak jakaś inna przydatna klasa to ja jestem za
#5
Tak jak pisałem obojętne mi to, ważne by było przydatne Smile

z supportu najchetniej zagram bd, bp ale wszystko wchodzi w gre Smile

Aktualnie siedze na antybiotyku w domu wiec im wczesniej dacie info tym wczesniej zaczne Wink
#6
PW
#7
Azeroth dołączył do NS CP
#8
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://not4all.com.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a CL rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości