Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Nick:masmixMaslany
Wiek:20
KLASA:SR main, ale skoro filozofia klanu to nuki to się dostosuje. W sumie to mógłbym zagrać też supportem.. może EE ? Po prawdzie to mogę zagrać wszystkim, w zależności od wymagań - elastyczny jestem
LVL:
Czas gry: W tym roku skończyłem szkołe, także mam dłuuugie wakacje. Dodam też że nie dawno złamałem ręke więc nie robię praktycznie NIC, poza siedzeniem przed kompem ;d
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): SR -jeśli EE.
sprzęt:
używany TS?: Oczywista sprawa
Komputer: Całkiem niezły
Poprzednie klany: Mnóstwo... Napisze może tylko że zaczynałem na c4 na EPI. Późniejsze serwery to dex, elixir, i inne, których nawet nie pamiętam. O sewerach pvp i mid rate nawet nie wspominam.
Czemu my?: Mam mnóstwo wolnego czasu teraz, więc postanowiłem wrócić do l2... który to już raz... Ten serwer wydał mi się najodpowiedniejszy. Gdzieś tam znalazłem wzmiankę o Was, więc pomyślałem - czemu by nie spróbować ? Z góry dzięki za rozpatrzenie podania.
#2
napisałem Tobie pw. Podanie na +! Wink
#3
+1 za "elastyczność"Big Grin,  
#4
"Gdzieś tam znalazłem wzmiankę o Was..." No to dobrze że udało Ci się wypatrzeć ten klan Smile Oczywiście ++ Oby od października online nie spadł znacząco.
#5
W jakim klanie grałeś na Elixirze?
#6
alcoholiX, wcześniej był jeszcze jakiś inny, który przeniósł się z EPI, Później był jeszcze inny którego nie pamiętam, ale miał CH w giran bodajże, chociaż mogło mi się to już pomieszać z innymi serwerami
#7
chyba mieliśmy WAR-a, ale pokój ludziom dobrej woli xD
#8
jaki nick/klan na dexie ?
#9
Ostatnio graliśmy z kolegami z RL i uczyłem ich grać ;d więc raczej sam dla siebie grałem, a jeszcze dawniej chyba był też na dexie serwer Wrath x7 bodajże, tam początkowo byłem w GwardiKrwii chyba czy coś takiego, a później juz tylko int klany
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://notforall.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a CL rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości