Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziadek
#1
Nick: Dziadek
Wiek: 37
KLASA: mam zamiar zagrac spoilem
LVL: -
Czas gry: jak jestem w domu to gram 3-5 godz. w różnych godzinach ale jak jestem w pracy (robię po 12h jak trafi świątek piątek i niedziela Tongue , z dojazdem nie ma mnie w domu około 16 godz. Sad więc wtedy gram mniej ) to gram mało
Suba (sie zobaczy sie dogada):
sprzęt:
używany TS?: TAK
Komputer: daje rade
Poprzednie klany: wypisze te w których byłem dłuższy czas - AR , LR , OC
Czemu my?: widziałem was na kilku serwerach (na ostatniej odsłonie mega.ru tez chyba graliście)
#2
załóż odrębny post z podaniem Big Grin bo się wcisnąłeś Big Grin
Ps: zastanów może się nad inną klasą bo nie wiem czy spoil przy takiej strukturze klanu przejdzieSmile
#3
OC jak outcasters ? Smile

było tam sporo dziadkow wiec musisz sprecyzować Wink
#4
pytanie przy wzorze podania brzmi poprzednie klany, a nie poprzednie klany i niki

akurat w tych trzech klanach byłem pod nikiem lesio lub lesiek - SPS/Deska w AR , SH - w LR, SH - w OC

tak outcasters - w LR i OC grałem na lancerze - z AR byli tam tez joohn100 , Itherus , lellum , fasola , letan , kinia , i jescze kilku Smile

a co do zmiany klasy to mogę pograć SH lud Deską ale ze względu na godziny pracy do CP się nie nadaje chyb a ze jako suport - jak mnie nie niema box Tongue
#5
klase ustalimy blizej startu,

skoro byłeś w OC za czasów lempa znaczy ze z kultura osobistą itp jest wszystko wporzadku Smile
#6
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://notforall.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a CL rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości