Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanko
#1
Nick: Wpierdalator
Wiek: 25
KLASA: Gladiator
LVL: 66
Czas gry: na Evoke jakieś 9-10 dni ( nie pamiętam dokładnie)
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): na chwile obecna obojętne mi to jest, mogę się dostosować
sprzęt: Set: BW, JEW: TOP LUXORY+3, Duale: SLS*SLS+3
używany TS?: TAK
Komputer: wystarczający na mass pvp Smile
Poprzednie klany: hmm.. tu żaden
Czemu my?: po 1) Polski klan, po 2) samemu idzie oszaleć

Dzienny czas gry: jak do tej pory 8-15h, 3 dni mnie nie było ze względów służbowych.
[mam też PP 61 na duala]

P.S miałem 5 lat przerwy od L2, wcześniej grałem na Dex 4x ( Duelist 78/ wk78/Bish76), Roxy 5x SH 80/ Łuk i coś jeszcze ( 1 nawet hero^^), + 2 inne serwery low rate ale już nazw nie pamiętam.
#2
jaki nick na dex x4 ?
#3
glad jest nam zupełnie niepotrzebny, więc na moje dopiero po subie jak coś. Noi nick jak na 25 letniego gościa, strasznie gimnazjalny ;]
#4
Wink 
na dex4 Powerek, obecny nic zachowany z ostatnich 3 serwerow
to sa screeny z dexa 4x i roxy 5x ,tylko takie udało mi sie wygrzebać, mam 2 fajne frapsy z tych 2 serwerów, ale po 100 mb zajmują, więc daruję sobie...


Załączone pliki Miniatury
               
#5
Zdajesz sobie sprawę że ciężko ci będzie znaleźć party na gladzie gdyż gramy jako Nuki?
Jeśli mimo tego chcesz dołączyć to ja jestem za.
#6
Zdaję sobie sprawę, ale grać samemu to mi sie nie chce, tym bardziej że ten serwer ma mały online w porównaniu z poprzednimi. Na Dexie jak sie nie myle był online w granicach 4k ;/, a tu w porywach do 1,7k
#7
No ale w klanie i tak do suby w większości będziesz sam grał, z tą różnicą, że będziesz miał CH i mase wartagów, żeby płaczu nie było później, że nie ma jak i gdzie expić Big Grin
#8
lol, bardzo się ciesze w końcu pk nie będe musiał zbijać raz na 3 dni ; D
#9
W takim razie łap invite do klanu od kogoś z vipów.
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://notforall.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a CL rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości