Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie RAFIS
#1
Nick:RAF1S
Wiek:31 lat
KLASA: necro
LVL: 40 lvl ale spodziewam się 60+ za 2-3 dni
Czas gry: heh miało być 2-3 godzinki w praktyce 6h+
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): zastanowię się jak dobije lvl
sprzęt: w trakcie składania SoV + DC Robe
używany TS?: TAK
Komputer: wystarczający
Poprzednie klany: SelfDefence/Crusaders (lider klanu przez 8 lat) wcześniej BlackRaven, Trouble, Hunters
Czemu my?: tak wyszło Smile Crusaders rozpadł się ostatecznie wiec szukam czegoś dobrego do przyjemnej gry.

Jak coś to jest ze mną jeszcze Necro 63 lvl z którym gram i w jego imieniu też piszę.
#2
Za tylko zastanawiam się jak z craftem, bo u nas system cc
#3
Co do craftowania to mam swojego craftera 55 lvl i tez mamy spoila ze znajomym. O nas nie trzeba się martwic bo sobie poradzimy. Jak coś będzie trzeba to też pomożemy i ewentualnie w jakiś drobnych rzeczach byśmy potrzebowali pomocy jak zasłużymy oczywiście Smile Wiadomo, że z RB, pt klanowych czy coś to drop leci do cwh dla mnie nie ma z tym problemu.
#4
na tak
#5
Mimo lvlu na tak.
#6
Łap nas w grze, zapraszamy na Ts
#7
OK dzięki. To poproszę o prawa do forum bo nie mam namiarów na TSa. Trzymajcie dla nas 2 miejsca. My jutro lub pojutrze się zgłosimy. Dobiję spokojnie chociaż ten 60 lvl żeby trochę dorównać Smile
#8
(11-15-2013, 10:39 AM)RAFIS napisał(a): (...) Wiadomo, że z RB, pt klanowych czy coś to drop leci do cwh dla mnie nie ma z tym problemu.
Za
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
#9
(11-15-2013, 03:24 AM)RAFIS napisał(a): Trouble, Hunters
Jaki miałeś nick na L2paradise?
#10
Na l2paradise RAFIS lub SADZIO. Najpierw w BlackRaven u Isabel potem przenieśliśmy się do Trouble a niedługo potem trochę miałem zastoju i wylądowałem u Kovvala w Hunters. W Hunters długo nie pograłem bo postanowiłem założyć swój klan SelfDefence.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości