Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legion podanie
#1
Nick: Legion
Wiek: 29
KLASA: w dziale rekrutacja do wyboru bylo kilka klas ktore klan poszukuje potrafie sie dostosowac, chetnie pogram supportem
LVL: -
Czas gry: ze wzgledu na to ze mieszkam w Anglii i pracuje to w grze jestem od ok godziny 18 do wieczora lub nocy
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): w zaleznosci od maina
sprzęt: -
używany TS?: TAK
Komputer: acer aspire Z5763
Poprzednie klany: lider klanu Thalion od ok 2007 do 2011, oraz wiele innych klanow losowych na roznych serverach, moja gra byla uzalezniona od pracy oraz mialem okres gdzie dostep do neta byl bardzo ograniczony
Czemu my?: polecil mi was kolega ktory gral w waszym klanie (Anakin), okreslal klan w bardzo pozytywnych slowach, widzialem rowniez ogloszenie na temat rekrutacji, zalezy mi na kulturze osobistej na tsie i w grze, ze wzgledu iz gralem ostatnio na midach gdzie servery padaly w bardzo szybkim czasie i jest to dosc irytujace szukam czegos stabilnego gdzie mozna liczyc na gre w grupie i wspolprace, z doswiadczenia wiem ze na serverach low rate bardzo przydatne sa osoby ktora aktywnie graja supportem a wy takich postaci poszukujecie.

Na koniec chce dodac ze l2 to gra zespolowa i wlasnie na taka gre licze w waszym klanie.
#2
na laptopku grasz? nie widze cie nasiege w tkaim wypadku Tongue
#3
hmm...to ja nie widze połowy klanu, która gra na laptokach Smile
#4
widze ze nie sprawdziles do konca co to jest Smile ale dam ci szanse mozesz sie poprawic, spokojnie na siege da rade Smile

Brand Acer
Item Weight 16 Kg
Product Dimensions 66.2 x 61.8 x 25.2 cm
Screen Size 23 inches
Processor Brand Intel
Processor Type Intel Core i5
Processor Speed 3.1 GHz
RAM Size 4 GB
Hard Drive Size 1 TB
Graphics Card Description NVIDIA GeForce GT440
Graphics Card Ram Size 1 GB
Operating System Windows 7 Edition Home Premium
#5
(10-28-2013, 14:49 PM)ghost napisał(a): hmm...to ja nie widze połowy klanu, która gra na laptokach Smile

dokladnie ^^
#6
Po 1 to nie laptop, po 2 to nie widzę problemu w graniu na lapkach
Ja na tak +
#7
(10-28-2013, 15:08 PM)Sorob napisał(a):
(10-28-2013, 14:49 PM)ghost napisał(a): hmm...to ja nie widze połowy klanu, która gra na laptokach Smile

dokladnie ^^
moj post był w tonie ironi ;P specyfikacja laptoka autora postu pozwoli mu na conajmniej komportowe ogladanie siega na 23calach. chyba ze miales na mysli odpalenie na nim full party Big Grin
#8
Na +
#9
odezwij się na gg w celu ustalenia klasy, witamy
#10
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://notforall.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a CL rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości