Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yezo Apply
#1
Nick:
Yezovven

Wiek:
24

KLASA:
Tutaj jestem w stanie się dostosować pod potrzeby klanu.
Jeśli zaś miałbym wybierać to nuker, bish, ee.

LVL: -

Czas gry:
Niestety nastu lat się już nie ma i są pewne obowiązki, więc czas gry będzie uzależniony od pracy. Czyli w tygodniach, gdy będę kończył o 15 będzie to 6-8 h, zaś w tych w których koniec roboty przypadnie na godzinę 18 to 4-5 h. Oczywiście początek serwera jestem w stanie grać troszkę więcej.

Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach):
Zależnie od maina, więc jeżeli grałbym nukerem to chętnie bisha na sube i analogicznie jeżeli bishem to nukera. Chyba, że będzie to inna klasa, to coś ustalimy.

sprzęt: -

używany TS?:
Oczywiście, nie wyobrażam sobie gry w gre online, bez komunikacji głosowej.

Komputer:
Procek: 4 x 3,2 GHZ
Grafika: GeForce GTX 460 1 GB
Ram: 8 GB

Poprzednie klany:
Przede wszystkim Warfare (WF), poza tym OOWW, Tempest i parę innych.

Czemu my?:
Z tego co widzę to macie ambicję zdziałać coś na tym serwerze i podchodzicie do tego naprawdę poważnie, co jest rzadko spotykane wśród klanów PL. A z racji, że jestem ambitnym graczem, to myślę, że będziemy się rozumieć. Druga sprawa, do gry wracam po przerwie, więc raźniej będzie wśród rodaków. A po trzecie, hmm na Dexie spędziłem kupę czasu. Kiedyś z Willsonem trzymaliśmy sztamę, choć fakt faktem ostatnio kontaktu wcale nie mieliśmy, ale miło byłoby pograć ze "starym" znajomym, a znając życie, pewnie parę nick'ów, które mi obce nie będą tutaj też spotkam.


Jeżeli macie jakieś pytania to śmiało.
#2
Ja za +
#3
Tempesci mają tu też grać, czemu nie idziesz z nimi?
#4
Grałem w Tempestach jedynie ze względu na CP, w którym byłem na nostalgii. I to był raczej nie za długi epizod, bo musiałem dosyć nagle przerwać grę.
#5
siema, na tak
#6
Na tak. Z doświadczenia wiem, że ludzie po przerwie podchodzą do tej gry z większym zapałem niż ci grający non stop. Do tego widać, że człowiek poważny i wie czego chce.
#7
Podanie napisane z głową oraz czytelnie, wszystkie wymagania spełnione, poprzednie klany to same ogary więc wnioskuję, że sam gracz będzie ogarem. Takie podania aż miło czytać i mam nadzieję, że inni rekruci zadadzą sobie ociupinkę trudu i spędzą na napisaniu podania więcej niż pół minuty.

Oczywiście jestem całkowicie na TAK.
#8
Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez administratora.

Powód: Przyjęty, prawa dodane.

Obowiązkowy TeamSpeak - http://notforall.pl/showthread.php?tid=583

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a CL rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół notforall.pl




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości