Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GT7 - podanie
#1
Nick: GT7
Wiek: 23
KLASA: SH albo TH (obie postacie ogarnięte, no może th trochę mniej)
LVL: brak
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): dostosuje się do klanu
sprzęt: brak
używany TS?: TAK/NIE oczywiście że tak, nie wyobrażam sobie granie bez TS
Komputer: /lapto dobry
Poprzednie klany: serwer wstaje to obecnie nie było
Czemu my?: szukam klanu z którym nie będę się nudzić, zawsze będzie co robić ^^ czy to pvp czy RB
Odpowiedz
#2
rób sh to czasem pt dostaniesz w pt yuwaxa

w poprzednich klanach chodziło z kim grałeś jak byleś na innych serwerach

napisz jeszcze ile grasz i przeważnie w jakich porach

;]
Odpowiedz
#3
zdajesz sobie sprawę, że mamy system cp? musisz liczyć, że cp nukerów cię weźmie.
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
Odpowiedz
#4
(06-06-2013, 20:47 PM)WhitePower napisał(a): rób sh to czasem pt dostaniesz w pt yuwaxa

w poprzednich klanach chodziło z kim grałeś jak byleś na innych serwerach

napisz jeszcze ile grasz i przeważnie w jakich porach

;]

Niestety przez pracę i studia jestem zmuszony do różnego grania w l2,
ale przeważnie pory to 12-19 i 01-05 oczywiście w dni wolne nie muszę chyba mówić że ile się da Wink




(06-06-2013, 21:40 PM)Illear napisał(a): zdajesz sobie sprawę, że mamy system cp? musisz liczyć, że cp nukerów cię weźmie.

oczywiście że zdaję sobie z tego sprawę.
Odpowiedz
#5
Powiem szczerze:
Obecnie wszystkie CP są chyba full. Jednakże jeśli uda Ci się wyfarmić do wysokiego lvlu to mogę Ci zagwarantować, że jeśli zrobisz Nuka to na pewno będziesz mile widziany jako zastępca jakiegoś nuka w moim CP jak go nie będzie. Może będą grali jacyś niedobitkowie u nas jeszcze lub przyjda ludzie z rekrutacji więc zawsze mógłbyś się z kimś ugadać i grać np w parze. Decyzja należy do Ciebie!
Odpowiedz
#6
Wiadomo że w pt szybciej się farmi ale przecież mówimy tu o SH czyli na początku można farmić samemu bez żadnego problemu Wink a po drugie zawsze się cośik znajdzie Wink a więc ja się zgadzam.
Odpowiedz
#7
Jestem na +
Odpowiedz
#8
Ja jestem na nie Tongue
Twoj avatar mi nie przypadl do gustu. Big Grin

nie no zartuje +
[Obrazek: asuna.jpg]
Odpowiedz
#9
UP Wink
Odpowiedz
#10
Nie wiem czy wiesz, ale zmienilismy serwer. (http://www.shillien.ru/) Tam był mały online. Ten wstał wczoraj i ma 2,5k ludzi.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości