Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
#1
Nick: Zack
Wiek: 26
KLASA: Bishop
LVL:41
Suba(jeżeli nie ma to jaka w planach): brak pomyslu
sprzęt: dobry
używany TS?: TAK
Komputer: dobry
Poprzednie klany:wlasny
Czemu my?: propozycja z rynku w giran
#2
Lvl 76+, 3 profa, full a-grade, subka w trakcie robienia / na koncowce i jestem na tak. Jestem na nie otherwise.
[Obrazek: Hkq3c.gif]
#3
Moze i jestem swiezy ale mam avadona full byle lvl wbic to zawsze cos na poczatek. jestem aktywny chyba ze praca mi nie pozwala ale jestem codziennie kilka godzin wiec nie powinno byc problemu.
#4
Ja powiem tak. Nie mam zadnego problemu, zeby ktos doszedl. Jedyny problem moze byc taki, ze ciezko moze byc ze zlapaniem party na tym lvlu, wiec musialbys zacisnac zeby i expic solo. Jakie widzisz wyjscie z sytuacji? Do dyspozycji mialbys na ten moment ch buff.

Nie mowie, ze sobie nie poradzisz, ale zastanawiam sie na ile starczy Ci zapalu.
[Obrazek: Hkq3c.gif]
#5
Nie przeszkadza mi to bo jestem tego swiadomy. bede staral sie wyrobic lvl do waszego zeby nastepnie moc byc z clanem
#6
Lvl niski, ale jeśli nie będziesz się spinał, że nie będzie pt na twój lvl i dogonisz nas (lub załapiesz się na kox z kims na subke) to ZA
+ za ava robe
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
#7
Juz mam Dc robe Smile
#8
jestem za, supportu nigdy za wiele. ludzie maja tez suby także czasem pewnie się coś znajdzie
#9
heh więc pewnie ogarniesz się i z lvlem skoro masz już eq w miare
______________________________________________________________
(01-30-2013, 17:25 PM)Willson napisał(a): omg illear ...
(06-04-2013, 14:27 PM)GenMax napisał(a): gra bez illeara nie mialaby sensu. on jest dusza a ja sercem klanu ;d
#10
jaki lvl już ?




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości